12 July, 2020
hh


“Współczesna muza, głos pokolenia, jedna z najbardziej wpływowych sił w popkulturze” — Givenchy

Dom mody Givenchy oficjalnie ogłosił dzisiaj, że nową twarzą luksusowej marki oraz częścią kampanii jesień-zima 2019 będzie Ariana Grande.

“Z wielką ekscytacją dom mody Givenchy przedstawia nową twarz — silną, niezależną kobietę o orzeźwiającym usposobieniu i stylu: wszechstronnie utalentowaną Arianę Grande” – czytamy na łamach oficjalnej strony internetowej marki.

“Nowoczesna muza i głos pokolenia, Ariana, stała się jednym z najbardziej wpływowych sił w dzisiejszej popkulturze. Nagrodzona Grammy performerka, autorka tekstów i piosenkarka, która w naturalny sposób ucieleśnia ducha kobiety Givenchy — zuchwałą, hojną i z błyskotliwym dowcipem — a wszystko to owiane tajemnicą.”

Na zdjęciach i wideo Grande ma na sobie czarną sukienkę, włosy spięte w wysoki kucyk i perłowe spinki. Stylizacja nawiązuje do Audrey Hepburn w słynnym filmie Śniadanie u Tiffany’ego (w utworze “7 rings” pojawia się o nim wzmianka), za której wizerunek odpowiadał sam założyciel marki Hubert de Givenchy.

Dom Givenchy ma długą historię współprac z największymi nazwiskami na świecie — od Audrey Hepburn po księżną Sussexu — teraz nadeszła pora Grande.

“Jestem bardzo dumna będąc nową twarzą Givenchy. To dom mody który podziwiałam od zawsze, a możliwość bycie częścią tej rodziny jest dla mnie zaszczytem. Kocham te ubrania, a także pewność siebie i radość jaką przynoszą noszącym je ludziom. Jestem dumna pracują z marką, której ubrania są nie tylko piękne i ponadczasowe, lecz która sprawia, że ludzie czują się celebrowani za to kim są i nieoceniani za to kim chcą być.”

Pełna kampania #Arivenchy na sezon jesień-zima 2019 z Arianą Grande w roli głównej zostanie zaprezentowana w lipcu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🖤 #arivenchy #GivenchyFamily @givenchyofficial

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#ARIVENCHY #GIVENCHYFAMILY @ARIANAGRANDE

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)