15 July, 2020
hh


Nowy album Ariany Grande jednym z najbardziej wyczekiwanych przez najważniejsze magazyny muzyczne

W tym roku Ariana Grande wyda swój czwarty studyjny album, nad którym prace zaczeła ponad rok temu. Oprócz zniecierpliwionych fanów, na efekty jej pracy czekają również najważniejsze muzyczne magazyny na świecie.

Na stronach interentowych Billboardu i Rolling Stone pojawiły się coroczne zestawienia najbardziej wyczekiwanych albumów roku, wśród których pojawił się nadchodzący krążek Ariany Grande – jego przedsmak mamy otrzymać już pod koniec lutego, według doniesień brytyjskiego radia Capital. Oprócz wyżej wspomnianych magazynów, krążek pojawił się również w ponad 10 zestawieniach najbardziej wyczekiwanych albumów innych magazynów tj. Rap-Up czy Complex.

BILBOARD

”Być może żaden powrót w 2018 roku nie jest wyczekiwany tak jak Ariany Grande — która nie zniknęła na długo od albumu Dangerous Woman wydanego w 2016 roku, ale która w 2017 roku znalazła się w epicentrum tragedii, przez którą zrozumiałe jest, że wielu artystów nie umiałoby sobie poradzić z powrotem [na scenę].”

ROLLING STONE

”Ariana Grande staneła twarzą w twarz z niewiarygodnym w 2017 roku, kiedy atak terrorystyczny na jej koncercie w Manchesterze zabił jej 22 młodych fanów. W cieniu tego wydarzenia, dalej pracowała nad następcą albumu ”Dangerous Woman”, rozchodzącego się w milionowych nakładach. ”Zaczęłam pracę nad albumem rok temu, ponad rok temu, ale wciąż chcę tworzyć i wciąż nie jest gotowy”, powiedziała piosenkarka magazynowi Billboard we wrześniu. Kilka miesiecy później, Grande opublikowała fragment [nowej muzyki] na Instagramie śpiewając frazę ”you can feel it” (”możesz to poczuć”), z gospelowym chórem rifującym za nią. W opisie filmiku czytamy, ”do zobaczenia w przyszłym roku.” ”To co ma do powiedzienia na tym albumie – to całkiem nowy poziom”, zapewnił Pharrell Williams w wywiadzie dla The Los Angeles Times. ”Jej album jest niesamowity.”