Alfredo Flores, przyjaciel i fotograf Ariany Grande, udzielił wywiadu magazynowi Refinery 29, w którym w kilku słowach się o niej wypowiedział. Przetłumaczone fragmenty wywiadu sprawdzisz poniżej:

O tym jaka jest Ariana Grande

”Szczerze mówiąc, mamy najlepsze stosunki pracownicze. Ona wie co lubi, więc siadamy i przerabiamy razem zdjęcia i filmiki, nie jest kimś w rodzaju wymagającej divy. Nie mamy szalonego życia będąc w trasie. Ariana nie pije, nie ma narkotyków, gramy w gry i śmiejemy się do późna. Najlepsze w Arianie jest to, że jest najzabawniejszą osobą jaką kiedykolwiek poznałem. Ludzie wiedzą, że jest komediantką, ponieważ zaczynała w Victorious na Nickelodeon, ale ona jest naprawdę cholernie zabawna. Ma przesłanie, które rozsyła w świat na każdym koncercie. Zachęca tak wielu młodych ludzi do bycia takimi jacy są, staje w obronie społeczności LGBT, feministek, kobiet. Nie obawia się mówienia tego co myśli. Kto by nie chciał dla niej pracować?”

O powrocie z trasą po ataku terrorystycznym w Manchesterze

”Ariana była zdenerwowana, to oczywiste, ale była również podekscytowana powrotem do grania koncertów. Nie chcieliśmy, aby terroryzm wygrał, nie chcieliśmy żyć w strachu. Jestem przekonany, że to wydarzenie [atak terrorystyczny] przydarzyło się Arianie nie bez powodu. Nie twierdzę, że żaden inny artysta nie kontynuowałby swojej trasy, ale wiem, że Ariana jest bardzo, bardzo odważna. Jej całe show od początku do końca jest o rozsiewaniu miłości, więc to, że coś tak okropnego wydarzyło się podczas tej trasy, wydarzyło się z jakiegoś powodu. Ariana stała się dla nas przykładem tego, że strach nie może wygrać.”

O tym jak Ariana popchnęła go w stronę fotografii

”Kilka lat temu pracowałem przy jej teledysku ”Break Free” i poprosiła mnie, abym zrobił jej kilka zdjęć. ”O nie! Ja robię tylko wideo, nie robię zdjęć!”, pomyślałem, ale nie mogłem nie skorzystać z takiej okazji. Pobiegłem do garderoby i zrobiłem kilka zdjęć, aby poćwiczyć i jakoś poszło. Z perspektywy czasu, te zdjęcia były okropne. Teraz fotografuję międzynarodowe trasy koncertowe i kampanie reklamowe dla osoby, która jako pierwsza zmusiła mnie do zrobienia zdjęcia.”