Ogłoszono, że już jesienią tego roku na antenie brytyjskiej stacji BBC One zostanie wyemitowany ekskluzywny program Ariana Grande At the BBC z udziałem Grande.

Piosenkarka udzieli długiego wywiadu o jej muzyce, życiu i karierze na przestrzeni lat oraz wykona nowy materiał z jej ostatniego albumu Sweetener i największe hity przy akompaniamencie orkiestry składającej się z samych kobiet. Program zostanie nagrany 7 września wraz z udziałem publiczności.

”Od kiedy poproszone mnie o zrobienie tego programu.. Martwiłam się, że ktoś zadzwoni i powie, że zrobili błąd wybrali złą osobę na prezentera, ponieważ to wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Ariana Grande jest niesamowitym, utalentowanym człowiekiem i jestem bardzo podekscytowana rozmową z nią” – powiedziała Davina McCall, dziennikarka, która będzie przeprowadzała wywiad z Grande.

Jan Younghusband, dyrektor BBC Music i Guy Freeman, dyrektor zarządzający Livewire Pictures, przyznali, że są: ”Zachwyceni tym, że Ariana powróci do BBC, jest ona wybitnym talentem i wybitną międzynarodową artystką uwielbianą przez publiczność w UK.”

Do tej pory jedynie najwięksi brytyjscy artyści tacy jak Adele, Harry Styles, Sam Smith czy U2 mieli swój własny program w BBC i Grande dołączy do ich grona.

Podczas swojego pobytu na początku września w Wielkiej Brytanii piosenkarka weźmie udział w wielu programach BBC i Capital FM, największych brytyjskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Śledźcie wszystkie nowości o Arianie Grande w naszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Instagramie.