15 July, 2020
hh


Ariana Grande będzie miała ekskluzywny program na BBC jesienią tego roku

Ogłoszono, że już jesienią tego roku na antenie brytyjskiej stacji BBC One zostanie wyemitowany ekskluzywny program Ariana Grande At the BBC z udziałem Grande.

Piosenkarka udzieli długiego wywiadu o jej muzyce, życiu i karierze na przestrzeni lat oraz wykona nowy materiał z jej ostatniego albumu Sweetener i największe hity przy akompaniamencie orkiestry składającej się z samych kobiet. Program zostanie nagrany 7 września wraz z udziałem publiczności.

”Od kiedy poproszone mnie o zrobienie tego programu.. Martwiłam się, że ktoś zadzwoni i powie, że zrobili błąd wybrali złą osobę na prezentera, ponieważ to wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Ariana Grande jest niesamowitym, utalentowanym człowiekiem i jestem bardzo podekscytowana rozmową z nią” – powiedziała Davina McCall, dziennikarka, która będzie przeprowadzała wywiad z Grande.

Jan Younghusband, dyrektor BBC Music i Guy Freeman, dyrektor zarządzający Livewire Pictures, przyznali, że są: ”Zachwyceni tym, że Ariana powróci do BBC, jest ona wybitnym talentem i wybitną międzynarodową artystką uwielbianą przez publiczność w UK.”

Do tej pory jedynie najwięksi brytyjscy artyści tacy jak Adele, Harry Styles, Sam Smith czy U2 mieli swój własny program w BBC i Grande dołączy do ich grona.

Podczas swojego pobytu na początku września w Wielkiej Brytanii piosenkarka weźmie udział w wielu programach BBC i Capital FM, największych brytyjskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Śledźcie wszystkie nowości o Arianie Grande w naszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Instagramie.