Zaledwie kilka tygodni po wydaniu albumu ”Dangerous Woman” w 2016 roku Ariana Grande powróciła do studia, aby rozpocząć wstępne prace nad jego następcą. Na początku tego roku zdradziła, że płyta jest niemal gotowa, lecz po nowym nagraniu i zdjęciu opublikowanym na jej social mediach możemy wywnioskować, że wciąż doprowadza go do perfekcji.

Powiązane
”To całkiem nowy poziom”, Pharrell Williams o nowym albumie Ariany Grande

Za pośrednictwem Instagram Stories Ariana opublikowała zrzut ekranu postu jednego z fanów, który na Instagramie umieścił jej zdjęcie w studiu nagraniowym z opisem, sugerującym, że pochodzi ono z prac nad jej czwartym albumem. ”Wydaje mi się, że to zdjęcie jest bardzo stare lub nieprawdziwe..”, napisała w odpowiedzi na Instagram Stories trollując swojego fana. ”Jeśli chcieliście potwierdzenia, że pracowałam w studiu, dlaczego nie zapytaliście?”, dodała. Oh Ari, uwierz, pytaliśmy!

Publikacje nie tylko wprowadziły w ekscytację jej fanów, lecz również media, które zaczęły rozpisywać się o jej wielkim powrocie z nowym albumem. ”Księżniczka popu wróciła do studia”, pisze magazyn Billboard. ”Bądźcie gotowi, ponieważ ”Niebezpieczna Kobieta” przygotowuje się do powrotu do miasta z nową muzyką!”, czytamy z kolei we wpisie opublikowanym przez Akademię Grammy.