Ariana Grande jeszcze w tym miesiącu rozpocznie prace nad swoim piątym albumem


 

M   4 Wrzesień 2018   Inne


Ariana Grande jeszcze w tym miesiącu rozpocznie prace nad swoim piątym albumemW prawdzie od premiery nowego albumu Ariany Grande, Sweetener, minęło zaledwie dwa tygodnie, to piosenkarka już zastanawia się nad jej następnym krążkiem. Zebraliśmy wszystko, co wiemy dotychczas o AG5.

Gdy ”Sweetener” podbija światowe notowania sprzedaży, Grande przymierza się do rozpoczęcia wstępnych prac nad jego następcą. Podczas livestreamu z fanami z 16 na 17 sierpnia zdradziła, że jeszcze w tym miesiącu chce zacząć prace nad jej piątym wydawnictwem, które tak jak w przypadku najnowszego, ma być dla niej czymś nowym.

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów w Queen Radio zapytana przez Nicki Minaj, o to z kim chciałaby współpracować nad jej następnym albumem wyjawiła, że jest to Frank Ocean, którego utwory coverowała podczas jej ostatniej światowej trasy koncertowej Dangerous Woman Tour.

POPULARNE ✪

Album ”Sweetener” z największym żeńskim debiutem na świecie w 2018 roku

”Ariana Grande jest jedyną nadzieją muzyki popowej w tym roku”. Krytycy o albumie ”Sweetener”

Nagrywając materiał na jej ostatni krążek Grande oprócz sięgania po nowe rozwiązania muzyczne z Pharrellem Williamsem, nagrała wiele popowych bangerów tanecznych wyprodukowanych przez Maxa Martina. Jednym z nich jest utwór ”You”, o którym opowiedziała w rozmowie z Zachem Sangiem, zdradzając, że miał pojawić się na ”Sweetener”, lecz ostatecznie został odrzucony i być może wyda go w niedługim czasie.

Kto wie, może znajdzie się miejsce dla tych bangerów na AG5? Aby niczego nie przegapić, śledź wszystkie nowości w naszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Instagramie.