W prawdzie od premiery nowego albumu Ariany Grande, Sweetener, minęło zaledwie dwa tygodnie, to piosenkarka już zastanawia się nad jej następnym krążkiem. Zebraliśmy wszystko, co wiemy dotychczas o AG5.

Gdy ”Sweetener” podbija światowe notowania sprzedaży, Grande przymierza się do rozpoczęcia wstępnych prac nad jego następcą. Podczas livestreamu z fanami z 16 na 17 sierpnia zdradziła, że jeszcze w tym miesiącu chce zacząć prace nad jej piątym wydawnictwem, które tak jak w przypadku najnowszego, ma być dla niej czymś nowym.

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów w Queen Radio zapytana przez Nicki Minaj, o to z kim chciałaby współpracować nad jej następnym albumem wyjawiła, że jest to Frank Ocean, którego utwory coverowała podczas jej ostatniej światowej trasy koncertowej Dangerous Woman Tour.

POPULARNE ✪

Album ”Sweetener” z największym żeńskim debiutem na świecie w 2018 roku

”Ariana Grande jest jedyną nadzieją muzyki popowej w tym roku”. Krytycy o albumie ”Sweetener”

Nagrywając materiał na jej ostatni krążek Grande oprócz sięgania po nowe rozwiązania muzyczne z Pharrellem Williamsem, nagrała wiele popowych bangerów tanecznych wyprodukowanych przez Maxa Martina. Jednym z nich jest utwór ”You”, o którym opowiedziała w rozmowie z Zachem Sangiem, zdradzając, że miał pojawić się na ”Sweetener”, lecz ostatecznie został odrzucony i być może wyda go w niedługim czasie.

Kto wie, może znajdzie się miejsce dla tych bangerów na AG5? Aby niczego nie przegapić, śledź wszystkie nowości w naszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Instagramie.