Ariana Grande na gali American Music Awards


 

M   23 Listopad 2015   Inne


Ariana Grande na gali American Music Awards







Wczorajszego wieczora (22 listopada) w Microsoft Theater w Los Angeles odbyła się coroczna gala American Music Awards, która już po raz 44 uhonorowała amerykański [i nie tylko] muzyków. Wyczekiwana ceremonia rozpoczęła się bez żadnych problemów przyciągając tłumy widzów przed kanał ABC oraz streamy online. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w gronie przybyłych gwiazd znalazła się Ariana Grande, której towarzyszyła najbliższa rodzina.

Wokalistka zaprezentowała się publiczności wykonując swój najnowszy singiel Focusn otrzymując tytuł najlepszego występu na gali przez najpopularniejszy magazyn muzyczny na świecie, Billboard, mało tego, uznano go również za najlepszy w karierze młodej performerki. Aby zobaczyć występ kliknij tutaj. Ariana Grande dostąpiła zaszczytu zdobycia dwóch nominacji na gali, z czego wyjechała z niej z jedną statuetką zadedykowaną dla jej fanów – “Best Female Artist” (pl. Wokalistka Roku), przegrywając w drugiej z zespołem One Direction. Za kulisami sfotografowała się między innymi z Celine Dion, Meghan Trainor i Who Is Fancy z którymi nawiązała kolaborację przy utworze Boys Like You, czy Demi Lovato, której to tegoroczny występ z gościem specjalnym przypadł do gustu Arianie.

Zachęcamy do przejrzenia mediów z ceremonii opublikowanych poniżej. Aby przejść do zdjęć w najlepszej jakości, kliknij w jeden z wybranych obrazków poniżej.