12 July, 2020
hh


Ariana Grande na Grammy Awards 2020

Ari zawładnęła czerwonym dywanem.

Zeszłej nocy, 26 stycznia w Los Angeles, odbyła się 62. gala przyznania nagród Grammy na której zgodnie z zapowiedziami zjawiła się Ariana Grande.

Piosenkarka przeszła po czerwonym dywanie w sukni włoskiego projektanta Giambattista Valli po czym przebrała się w drugą dwu częściową kreację. Trzecia suknia w jakiej pokazała się na samej gali została wykonana specjalnie dla niej przez dom mody Givenchy.

Na dywanie Arianie towarzyszyli rodzice, a w trakcie uroczystości najbliżsi przyjaciele.

Niestety, piosenkarka nie wygrała na gali żadnej nagrody, co nie zadziwiło jedynie internautów. Billie Eilish odbierając nagrodę w kategorii Album of the Year (Album roku) powiedziała, że to Arianie Grande należy się ta nagroda i nikt nie zasługuje na nią bardziej.

“Czy mogę tylko powiedzieć, że Ariana zasługuje na tę nagrodę? thank u, next pomogło mi przejść przez g*wno i zasługuje [na wygraną] bardziej niż cokolwiek na świecie. Bardzo cię kocham”, powiedziała.

W trakcie występu Grande zaprezentowała medley piosenek: “imagine”, “My Favorite Things”, “7 rings” i “thank u, next” oraz symbolicznie zakończyła erę thank u, next odkładając pierścionek.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii i nagrania wideo poniżej.