4 August, 2020
hh


Ariana Grande na planie serialu Nieckelodeon

W ostatnim czasie widzowie kanału FOX mieli okazję zobaczyć na ekranach swych odbiorników Arianę Grande, wcielającą się w postać Chanel #2 w serialu Scream Queens. Jak się okazuje, aktorka prawdopodobnie pojawi się w jeszcze jednym serialu, który zostanie wyemitowany na kanale Nickelodeon, z którym Ariana była związana grając w takich serialach jak Victorious czy Sam&Cat.

2 grudnia młoda gwiazda niespodziewanie pojawiła się na planie zdjęciowym serialu “Henry Danger”. Według plotek krążących w sieci, nie było to zwykłe oglądanie prac nad serialem za jego kulisami, lecz krótki dzień pracy dla Ariany. Według doniesień, Grande pojawi się w jednym z odcinków odkrywając małą rolę epizodyczną.

Informacje nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone. “Świetnie było zostać zatrzymanym na chwilkę przez Arianę Grande [w trakcie nagrywania], która odwiedziła nas w biegu na planie “Henry Danger!” – napisał w jednym ze swych ostatnich postów na Twitterze jeden z członków ekipy, Sean Ryan. mieć Aby zobaczyć zdjęcia z planu zdjęciowego wybierz jedną z miniatur zamieszczonych poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.