Ariana Grande najpopularniejszą artystką w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku


 

M   11 Grudzień 2017   Osiągnięcia


Ariana Grande najpopularniejszą artystką w Stanach Zjednoczonych w 2017 rokuMagazyn Billboard, jak co roku, opublikował końcoworoczne podsumowanie najpopularniejszych albumów i artystów w 2017 roku, wśród których po raz kolejny triumfy odnosi Ariana Grande.

Gwiazda uplasowała się na szczycie zestawienia najpopularniejszych artystek w tym roku w Stanach Zjednoczonych oraz drugiej pozycji najpopularniejszych artystów w mediach społecznościowych (#1 w klasyfikacji kobiet). W ogólnym zestawieniu najpopularniejszych artystów zajęła 15 pozycję. Od 2014 roku co roku zajmuje miejsce w Top 5 najpopularniejszych artystek.

Pomimo premiery w 2016 roku, ”Dangerous Woman” uplasowało się na 4 miejscu najpopularniejszych albumów tego roku w zestawieniu kobiet oraz 39 miejscu w rankingu ogólnym.

24 pozycją w zestawieniu najpopularniejszych utworów w radiach i 54 miejscem w zestawieniu najczęściej odtwarzanych utworów w serwisach muzycznych może się natomiast pochwalić zeszłoroczny singiel Ariany Grande, ”Side To Side”, który nazwany został również przez magazyn 10 największą żeńską piosenką 2017 roku.

Sprawdź Top 10 artystek oraz Top 10 artystów w mediach społecznościowych w tym roku poniżej: