27 May, 2020
hh

Ariana nie pojawi się na gali rozdania Grammy, po tym jak zabroniono jej wystąpić z ”7 rings”

Z powodu nieporozumień z producentami gali Grammy Awards, Ariana nie tylko nie wystąpi, ale i nie pojawi się na uroczystości.

Według doniesień Variety, producenci zabronili piosenkarce wystąpić z singlem 7 rings, obecnym numerem 1. na całym świecie, a potem, przy dojściu do kompromisu, aby był częścią medley’u, nalegali na to, aby sami wybrali drugi utwór, na co nie wyraziła zgody i odwołała swoje uczestnictwo.

Powiązane: ”7 rings” drugi tydzień na #1 w USA, Anglii, Australii i innych krajach

Podobna sytuacja miała miejsce rok temu, gdy odmówiono Lorde wykonania utworu z jej albumu Melodrama, który był nominowany do nagrody Album Roku. W zamian proponowano jej udział w występie w hołdzie dla Toma Petty.

”Dzięki takiemu rozwojowi sytuacji Grammy Awards znalazło się nie tylko bez podwójnie nominowanego artysty (”Best Pop Vocal Album” i ”Best Pop Solo Performance”), ale również jednego z największych artystów w tej chwili. Album ”Sweetener” oraz piosenki ”thank u, next” i ”7 rings” pobiły wszystkie rekordy na Spotify” – czytamy w artykule.

Mimo jasnego stanowiska w tej sprawie ze strony Grande, producenci gali podtrzymują, że się zjawi i używają jej wizerunku dla oglądalności. Na oficjalnej stronie Akademii czytamy, że ”ich Księżniczka Popu Ariana Grande” z pewnością się pojawi, a w Los Angeles pojawiły się billboardy z jej udziałem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

2 dni 🖤 #ThankUNext

Post udostępniony przez Ariana Grande Polska – Arizone (@grandepolska)