Na stronie internetowej magazynu ”Women’s Health” pojawił się artykuł poświęcony Arianie Grande wraz z krótkim wywiadem, którego artystka udzieliła magazynowi podczas konferencji prasowej Ariana x Reebok w Hong Kongu.

Międzynarodowa pop sensacja koncertująca na całym świecie, Ariana Grande, zbudowała dom będąc z dala od domu w trasie ze swoim zespołem, tancerzami, przyjaciółmi i fanami. Teraz jej trasa ”Dangerous Woman tour” się zakończyła, a nowa ambasadorka Reeboka chce wziąć trochę czasu na zadbanie o swoje zdrowie.

Na dzień przed ostatnim koncertem z jej trasy, spotkaliśmy się z nią w Hong Kongu na wydarzeniu świętującym jej nowe partnerstwo z marką sportową.

Przez wypełnione dni koncertami przez ostatnie 7 miesięcy, można by pomyśleć, że Ariana prowadzi życie w drodze, ale podczas Q&A brzmiała, jak gdyby opisywała dom, gdy mówiła o ”naprawdę cudownej rodzinie”, którą stworzyli wraz z jej koncertową ekipą. ”Wszystko czego potrzebujemy to siebie nawzajem”, powiedziała. ”Świetnie się bawimy. Bardzo ich kocham. Nie chcę wracać do domu.”

Po roku w drodze zmieniającym życie, z silnym śladem pozostawionym po ataku terrorystycznym na jej majowym koncercie w Manchesterze, Ariana planuje skupić się na swoim zdrowiu. ”To co prawdopodobnie zrobię [zaraz po zakończeniu trasy]”, to skontrolowanie mojego zdrowia”, powiedziała. ”Spotkam się z moimi lekarzami, skontroluję i zrobię kilka rzeczy, które zepchnęłam na drugi plan.” Oprócz zadbania o swoje zdrowie, Grande zamierza również spędzić trochę czasu z rodziną. ”Minęło trochę czasu, od kiedy byłam w domu. To była bardzo trudna i ciężka podróż dla wszystkich w nią zaangażowanych, więc wzięcie w ramiona moich bliskich i pozostanie w domu na trochę byłoby naprawdę miłe.”

Na razie jednak Ariana będzie głosić przesłanie o równouprawnieniu kobiet przez nową kampanię Reeboka. ”Mamy bardzo podobne cele, takie jak m.in. inspirowanie ludzi do bycia sobą i wyrażania tego kim są”, powiedziała. ”Zwykle nie robię rzeczy jak tak, ale naprawdę mamy wiele wspólnego [z Reebokiem]. Wierzymy w to samo, więc idea szerzenia tego przesłania na większą skalę jest dla mnie naprawdę ekscytująca.”

Fani Ariany są zawsze w jej głowie. ”Kocham to co robię. Wydaje mi się, że najlepszą częścią [występowania na scenie, bycia idolem, tworzenia] jest posiadanie wpływu na ich życie, bycie tam dla nich, i świadomość, że to co tworzę może im pomóc.” powiedziała. ”Nawet jeśli to pomoc w przeżyciu zawodu miłosnego lub znalezienie czegoś co w sobie pokochają. Sprawienie, że zaczną tańczyć w drodze do szkoły rano. Jestem szczęśliwa, że mam z nimi kontakt i bardzo o niego dbam. To piękne. Zawsze o nich myślę, gdy tworzę.”

Podczas swojej przerwy, Ariana będzie dalej zaangażowana w tworzenie. ”Znając mnie, będę w studiu. Kocham to, chcę tworzyć.”, powiedziała, dodając, że planuje dopieścić nową muzykę, nad którą zaczęła pracować ponad rok temu. ”Odpocznę i będę gotowa do powrotu [z nowym albumem] tak szybko jak to możliwe, ponieważ szalenie to kocham. ”