Podczas konferencji prasowej Ariana x Reebok w Hong Kongu 20 września, Grande udzieliła wywiadu serwisowi Hypebae. Przetłumaczony wywiad sprawdzisz poniżej:

Jako kobiety jesteśmy krytykowane za bycie zbyt silnymi. Ty, jako kobieta w branży muzycznej, która znana jest z walki z seksizmem, jak chcesz przemawiać w imieniu innych artystek?

Kontynuując rozmowę, kiedy czuję się niekomfortowo. Najważniejsze jest wzajemne wsparcie. Kiedy widzisz lub słyszysz coś denerwującego – nawet jeśli nie chodzi o ciebie, a o kogoś innego – zareaguj i pomóż. To straszne. Mizoginia jest wciąż obecna i musimy się wspierać. To prawdziwy problem. Nie możemy ściągać siebie nawzajem na dno i podkładać kłody pod nogi.

Co czyni kobietę niebezpieczną?

Wydaje mi się, że nie obawianie się bycia sobą i wspieranie innych kobiet. Jeśli chcesz być niebezpieczną kobietą, nie możesz traktować inne kobiety jako zagrożenie. Musisz traktować je jako twoje siostry, przyjaciółki. Jest tak wielu ludzi, którzy chcą nas pogrążyć. Kobiety muszą trzymać się razem. Muszą.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej karierze, a co chciałabyś jeszcze osiągnąć?

Nie mam pojęcia. Jestem bardzo wdzięczna. To była dotychczas bardzo długa, ciężka i naprawdę fascynująca podróż, ale wydaje mi się, że wciąż mam apetyt na więcej i jedynie dotknęłam [tego co chcę osiągnąć]. Wciąż mam mnóstwo kreatywnej energii i wiele pomysłów na nowe rzeczy, które chcę stworzyć. Chcę się rozwijać i mam wiele do nauczenia się. Jestem raczkującym niemowlakiem, dopiero zaczęłam.

Czy są jakieś kobiecie stereotypy, które chcesz obalić będąc twarzą Reeboka?

Mam nadzieję, że wszystkie. Nie cierpię stereotypów, ani szufladkowania kobiet i mężczyzn. Nie cierpię szufladkowania ludzi. Przypisywanie ludziom etykiet jest naprawdę niepotrzebne. Nie ma określonego typu – oh, jeśli nosi to lub zrobiła tamto, na pewno jest taka; wszystkie te przypuszczenia i przypisywanie ludziom określonych łatek jest bardzo negatywne.