22 February, 2020
hh

Ariana Grande odebrała nagrodę Kobiety Roku i wystąpiła na gali Women In Music

Zeszłej nocy odbyła się coroczna gala Women In Music magazynu Billboard, na której w tym roku Ariana Grande została uhonorowana tytułem i nagrodą Kobiety Roku.

Wokalistka zjawiła się na uroczystości, wystąpiła z jej najnowszym singlem Thank U, Next i otrzymała nagrodę z rąk piosenkarki Patti LaBelle.

Grande rozpoczęła swoją przemowę od żartu: ”Dziękuję bardzo wszystkim za przybycie na moją Quinceañera [tradycyjna huczna uroczystość odbywająca się z okazji piętnastych urodzin dziewczyny, obchodzona w części krajów latynoamerykańskich oraz wśród Latynosów w US], doceniam to” – powiedziała i podziękowała całemu swojemu sztabowi.

”Ciekawe, że to był jeden z najlepszych roków dla mojej kariery i najgorszy w moim życiu” – powiedziała. ”Wiele osób spojrzałoby teraz na kogoś w takiej pozycji jak moja jako artystki i pomyślało: ”Ona naprawdę świetnie sobie radzi. Ma wszystko”. I tak, radzę sobie, ale jeśli chodzi o moje życie prywatne, nie mam zielonego pojęcia, co ja kurwa robię.”

Zaśmiała się i dodała: ”To był kolidujący rok i chcę tylko powiedzieć, że jeśli jesteś kimś, kto nie ma pojęcia, co następny rozdział przyniesie, nie jesteś w tym sam.”

”Czekam na to, aż, mam nadzieję, w tym roku, nauczę się kochać i wybaczać sobie, tak jak lekkomyślnie i łatwo robiłam to w stosunku do mężczyzn” – zadeklarowała. ”Mam wszystko, o czym marzyłam, żeby mieć, a ostatnio odkryłam, że jest to coś, co zawsze miałam i ludzie, którzy sprawiają, że jestem najszczęśliwsza.”

Zobacz nagrania wideo i zdjęcia poniżej!

RÓŻOWY DYWAN

GALA

PRZEMOWA

WYSTĘP

WYWIAD