Ariana Grande odrzuciła honorowy tytuł Damy od brytyjskiej królowej z szacunku do ofiar ataku


 

M   30 Grudzień 2018   Inne


Ariana Grande odrzuciła honorowy tytuł Damy od brytyjskiej królowej z szacunku do ofiar atakuWedług doniesień zza granicy, Ariana Grande odrzuciła od brytyjskiej królowej propozycję nadania jej szlacheckiego tytułu Damy.

Piosenkarka została doceniona za jej reakcję na atak terrorystyczny w Manchesterze i zorganizowanie koncertu charytatywnego One Love Manchester, który zebrał miliony dla rodzin ofiar. Otrzymała nawet od władz tytuł honorowego obywatela miasta.

POPULARNE ✪

Ariana Grande jednym z najważniejszych momentów w 2018 toku według THR i USA Today

Billboard Hot 100: ”Thank U, Next” spędza szósty tydzień na 1 miejscu

Chęć oddania czci za jej zasługi wyraziła również królowa Elżbieta II – wraz z Komitetem Honorowym postanowiono uhonorować ją brytyjskim tytułem Damy. W oficjalnym piśmie wokalistka grzecznie odrzuciła tę propozycję.

”To bardzo jej schlebiało, była bardzo zaszczycona i głęboko poruszona, ale stwierdziła, że to za wcześnie, ponieważ wciąż odczuwa ogromny smutek. Podobnie, jak dziesiątki rodzin, które straciły swoich bliskich” – donosi informator.

Komitet Honorowy chciał przyznać Arianie tytuł Damy Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego, który nadawany jest osobistościom spoza Wielkiej Brytanii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ariana Grande Polska – Arizone (@grandepolska)

Źródło