4 June, 2020
hh


Grande odwołuje grudniowe występy

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nadchodzących datach koncertów Ariany Grande, które miały się odbyć w ciągu najbliższych dni. Jak się okazuje, pomimo wcześniejszych zapewnień, wszystkie grudniowe koncerty zostały oficjalnie odwołane, włączając w to występ w trakcie londyńskiego koncertu Jingle Bell Ball radia Capital FM, przez samą artystkę za pośrednictwem Twittera.

“Kochani, jest mi bardzo smutno, że nie będę w stanie wystąpić w grudniu za granicą.” – zakomunikowała w zamieszczonym wpisie. “Ale nie mogę się doczekać, by was zobaczyć i przełożyć to na następny rok. Bardzo was kocham!” – czytamy w dalszej wiadomości.

Niestety, piosenkarka nie wyjawiła powodu, dla którego była zmuszona zrezygnować z nadchodzących wydarzeń, lecz fani zaczęli usprawiedliwiać ją na własną rękę, tłumacząc, że ta decyzja mogła zostać spowodowana faktem, że w ostatnim czasie wokalistka nie czuje się zbyt dobrze, gdyż w trakcie ostatnich publicznych występów w programie Taniec z Gwiazdami i gali American Music Awards, śpiewała z wysoką gorączką. Mamy nadzieję, że już wkrótce artystka opublikuje kolejne daty występów, rekompensując w ten sposób odwołane show, a za rok po raz kolejny zobaczymy ją w świątecznej wersji na Jingle Ball!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.