Ariana Grande okrzyknięta kobietą roku 2018 magazynu Billboard


 

M   6 Listopad 2018   Osiągnięcia


Ariana Grande okrzyknięta kobietą roku 2018 magazynu BillboardMagazyn Billboard okrzyknął Arianę Grande kobietą 2018 roku! Piosenkarka zostanie uhonorowana na specjalnej gali, gdzie odbierze nagrodę.

Jak co roku Billboard, jeden z największych magazynów muzycznych na świecie, wybiera kobietę roku, doceniając jej szczególne osiągnięcia i zasługi. W poprzednich latach nagrodę tę odebrały fenomenalne artystki takie jak Lady Gaga, Madonna, Beyoncé czy Taylor Swift.

“Ariana Grande jest gwiazdą na własnych warunkach, nigdy nie wpasowującą się w konkretny trend muzyczny i nie podążającą konkretną ścieżką w branży. Pewna w swoich przekonaniach konsekwentnie broni siebie i swoich decyzji w świecie, który często nie bywa przychylny dla takiej siły u młodych kobiet. Ma odwagę, tworzy najlepszą muzykę w jej karierze i absolutnie zasługuje na tytuł Kobiety Roku“ – Billboard

Ceremonia Women In Music, na której piosenkarka odbierze nagrodę Kobiety Roku 2018 odbędzie się 6 grudnia w Nowym Jorku. W 2014 roku na tej samej uroczystości Grande otrzymała nagrodę i tytuł Wschodzącej Gwiazdy.