9 August, 2020
hh


Ariana Grande pobiła swoje rekordy z ”No Tears Left To Cry” na iTunes i YouTube

Stało się! Ariana Grande w końcu wydała swój nowy singiel ”No Tears Left To Cry”. Utwór został przyjęty z entuzjazmem przez fanów piosenkarki i krytyków oraz pobił kilka jej osobistych rekordów.

Singiel w dniu premiery dotarł na szczyt iTunes w 80 krajach, w tym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Brazylii i Polsce, pobijając dotychczasowy rekord piosenkarki, który należał do wydanego w 2014 roku przeboju ”Problem” (#1 w 79 krajach w ciągu 24 godzin). Utwór zadebiutował również na #1 miejscu notowania iTunes najlepiej sprzedających się piosenek na świecie i najlepiej sprzedających się piosenek w Europie.

”No Tears Left To Cry” ze szturmem wdarło się również na YouTube. Teledysk do singla odnotował w ciągu 24 godzin od wydania ponad 16 milionów wyświetleń, detronizując klip do ”Focus”, który w ciągu pierwszego dnia od wydania odnotował dwa razy mniejszy wynik i dotychczas był #1 teledyskiem, który uzyskał największą ilość wyświetleń w dniu premiery w karierze Grande. Klip uplasował się również na #1 pozycji na iTunes w USA.