14 December, 2019
hh

Ariana Grande podbiła notowanie Billboard Hot 100 i umieściła w nim 10 piosenek w tym samym czasie

Ten tydzień należy z pewnością do Ariany Grande. Jej najnowszy album Sweetener zadebiutował dotychczas w oficjalnych notowaniach w 15 krajach na świecie na 1 miejscu m.in. w Wielkiej Brytanii i USA, a piosenki wspięły się na listach przebojów, chociaż nie są oficjalnymi singlami!

Powiązane
Wielki sukces Ariany Grande: ”Sweetener” numerem 1 na świecie

W najnowszym notowaniu Billboard Hot 100 najlepiej sprzedających się piosenek w Stanach Zjednoczonych Grande umieściła aż 10 piosenek w tym samym czasie, z których 9 pochodzi z krążka Sweetener. Piosenkarka dołączyła do Beyoncé, Taylor Swift i Cardi B – jedynych artystek w historii, którym udało się umieścić 10 piosenek w tym zestawieniu w tym samym czasie.

Sprawdź pozycje, jakie w tym tygodniu otrzymały utwory Grande:

7. ”No Tears Left To Cry” (18 tydzień)
8. ”God Is A Woman” (6 tydzień)
22. ”Breathin”
55. ”Sweetener”
62. ”Everytime”
72. ”R.E.M”
87. ”Goodnight n Go”
89. ”The Light Is Coming”
91. ”Bed”
99. ”Pete Davidson”

POPULARNE ✪

VMAs: Ariana odtworzyła ”Ostatnią Wieczerzę” występując z ”God is a woman” i zgarnęła nagrodę ”Best Pop”

”Ariana Grande jest jedyną nadzieją muzyki popowej w tym roku”. Krytycy o albumie ”Sweetener”

Co ciekawe, wysokie wyniki piosenki odnotowały również poza USA. W Wielkiej Brytanii Grande umieściła 2 nowe utwory w zestawieniu Official Singles Chart Top 100 najlepiej sprzedających się piosenek w Wielkiej Brytanii: ”Breathin” na 8 pozycji i ”Sweetener” na 22. Do Top 10 powrócił również singiel God Is A Woman zajmując 6 miejsce, a z kolei w Australii wszystkie utwory z płyty znalazły się w Top 100 (#6 ”God Is A Woman” [powrót], #8 ”Breathin”, #21 ”No Tears Left To Cry” [powrót], #36 ”Sweetener”).