9 August, 2020
hh


Ariana Grande powróciła do Manchesteru i wystąpiła na Paradzie Równości

Zeszłej nocy, 25 sierpnia, Ariana Grande uświetniła coroczną, wielką Paradę Równości w Manchesterze, której częścią był specjalny koncert.

Piosenkarka zaprezentowała na scenie nowy kostium i mieszankę swoich największych przebojów — od One Last Time po najnowszy break up. W trakcie koncertu Grande dała małą przemowę o swoim przywiązaniu ze społecznością LGBTQ.

“Manchester, życzę wam bardzo, bardzo szczęśliwej Parady! Z wielu powodów chcę wam podziękować za zaproszenie mnie tutaj. Geje zawsze mieli moje serce… Przez większość nastoletnich lat śpiewałam w gejowskich barach w Nowym Jorku. To zawsze było dla mnie czymś wyjątkowym” — powiedziała. “Dziękuję wam za akceptowanie mnie i celebrowanie, tak jak ja celebruję was. Odgrywacie ważną rolę w moim życiu. Jestem tak szczęśliwa, mogąc się tym z wami podzielić. Dziękuję za zaproszenie, Manchester, to dużo dla mnie znaczy… Przepraszam, jestem bardzo zdenerwowana. Mam tak dużo do powiedzenia, ale czuję się bardzo przytłoczona. Dziękuję, kocham was”.

To był pierwszy występ piosenkarki w mieście od czasów pamiętnego charytatywnego koncertu One Love Manchester. Publiczność przyjęła ją gromkimi brawami i okrzykami. “Witaj w domu, nasza Ariano” — podsumował dziennik Manchester Evening News.

Zobacz setlistę, wideo i zdjęcia poniżej!

no tears left to cry
Be Alright
break up with your girlfriend, i’m bored
Side To Side
7 rings
Break Free
breathin
thank u, next
One Last Time (Akustycznie)