Ariana Grande udowodni nam, że Bóg jest kobietą: sprawdź, co wiemy o drugim singlu z albumu ”Sweetener”


 

M   28 Czerwiec 2018   Muzyka


Ariana Grande udowodni nam, że Bóg jest kobietą: sprawdź, co wiemy o drugim singlu z albumu ”Sweetener”W przyszłym miesiącu, 20 lipca, nastąpi premiera nowego singla Ariany Grande zatytułowanego God Is A Woman. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące piosenki oraz teledysku.

Powiązane
Ariana potwierdza: ”God Is A Woman” jest drugim singlem ze ”Sweetener”

Utwór został wyprodukowany przez Maxa Martina, jednego z twórców hitów tj. Problem, Into You, Side To Side czy najnowszego No Tears Left To Cry. Piosenka jest hymnicznym, zmysłowym bangerem, a głos Grande nawarstwiony i brzmiący niczym chór.

Piosenka opowiada o sile kobiet – ich boskości, władzy nad własnym ciałem, potrzebami seksualnymi, które mają prawo wyrażać, jeśli tylko tego zapragną i wszechświecie w nas. ”God Is A Woman” jest jednym z faworytów na albumie najbliższych przyjaciół wokalistki oraz niej samej.

Reżyserią teledysku zajął się Dave Meyers, który wcześniej wyreżyserował klipy do Beauty and the Beast i No Tears Left To Cry. W klipie pojawić się może motyw Sądu Ostatecznego – będącego, według różnych religii, ujawnieniem historycznych owoców ludzkiego postępowania na rzecz dobra lub zła.

Zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego poniżej:


Więcej informacji:

Zamów w przedsprzedaży ”Sweetener” i posłuchaj utworu ”The Light”. Premiera albumu 17 sierpnia

Nowe perfumy Ariany Grande, CLOUD, jesienią tego roku