Ariana Grande w drodze do stania się jedną z najlepiej zarabiających artystek na świecie


 

M   20 Listopad 2017   Osiągnięcia


Ariana Grande w drodze do stania się jedną z najlepiej zarabiających artystek na świecieMagazyn Forbes, jak co roku, opublikował listę 10 najlepiej zarabiających artystek na świecie i choć Ariana Grande nie pojawiła się na tej liście w tym roku, była temu bliska i nie wykluczone, że może się pojawić następnym razem.

W artykule magazyn wspomina, że Grande jest w drodze do stania się jedną z najlepiej zarabiających artystek na świecie, jeśli dalej będzie rozwijała swoją karierę, a jej tegoroczny zarobek szacowany jest na dwucyfrowy wynik w milionach dolarów.

W rankingu nie są brane pod uwagę wyłącznie zarobki związane z muzyką, lecz również innymi kampaniami promocyjnymi. Ranking przygotowany przez Forbes obejmuje dochody artystów w okresie od 1 czerwca 2016 roku do 1 czerwca 2017 roku, dlatego też zarobek z europejskiej, latynoamerykańskiej, azjatyckiej i australijskiej części ”Dangerous Woman Tour”, kampanii z Reebokiem i perfum ”Moonlight” nie został wzięty pod uwagę. Sprawdź tegoroczny ranking tutaj.