12 July, 2020
hh


Ariana Grande wróciła do studia nagraniowego. ”Muzyka jest najlepszym lekarstwem”

Chociaż wydaje się, że od premiery albumu Sweetener minął zaledwie tydzień i nie zdążyliśmy się w pełni nacieszyć nową muzyką, Ariana Grande powróciła do studia nagraniowego i prac nad kolejnymi projektami.

Powiązane
Ariana Grande robi sobie przerwę, aby zadbać o swoje zdrowie

Przerwa? Takie słowo z pewnością nie istnieje w słowniku Grande. Zgodnie ze założonymi zapowiedziami o szybkim powrocie do studia w dzień premiery album Sweetener, piosenkarka wraz ze swoim zespołem rozpoczęła właśnie prace nad nową muzyką, o czym poinformowała w rozmowie z fanami.

POPULARNE ✪

”Sweetener” zgromadził miliard odtworzeń na Spotfiy. Podsumowanie osiągnięć w pierwszym miesiącu

Sweetener: The Experience. Wyjątkowa wystawa inspirowana albumem

”Pracuję nad toną nowych rzeczy dla was. Rzekomo miałam zrobić sobie przerwę, ale mój tyłek jest zbyt pracowity jak mrówka” – napisała, przyznając z kolei we wpisie na Twitterze, że sesje w studiu nagraniowym są dla niej najlepszym lekarstwem, a dni spędzone w nim najszczęśliwszymi chwilami.

Piosenkarka została dostrzeżona przez paparazzi, gdy wraz ze swoimi najbliższymi opuszczała nowojorskie studio nagraniowe, w którym pracowała z jej przyjaciółką Victorią Monet, producentem Tommym Brownem (”Be Alright”) i Kaydence (”Better Off”). W studiu obecny był również menadżer Grande, który opublikował z nią wideo w relacji na Instagramie z dopiskiem: ”Ktoś pracuje! Jestem z ciebie dumny Ariana.”