15 July, 2020
hh


Ariana Grande wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi świata w 2019 roku magazynu TIME

Magazyn TIME, największy tygodnik społeczno-polityczny w Ameryce, opublikował coroczną listę 100 najbardziej wpływowych ludzi świata.

Wśród najbardziej wpływowych artystów pojawiła się Ariana Grande. Specjalnie dla magazynu o piosenkarce wypowiedział się Troye Sivan.

“Przechodząc przez największe burze i trąby powietrzne, jakie mogę sobie tylko wyobrazić, Ariana Grande wciąż pozostaje najautentyczniejszą osobą, jaką poznałem. Zawsze wierzyłem w to, że świat jest ciekaw prawdziwych emocji – złamanego serca, empatii, szczodrości, siły – i uważam, że to właśnie dlatego świat coraz bardziej zakochuje się w Arianie. Nigdy nie kryje się z emocjami, a w pracy ma ich dostatek. Uzbrojona w pełne zrozumienie tego, jak dziś konsumowana jest muzyka, zmienia przemysł muzyczny. W odstępie kilku miesięcy, mając nie jeden, ale dwa albumy, które zostały docenione przez krytyków i pobiły wszelkie rekordy, Ari łamie zasady i jest siłą, która rozumie, jak muzyka powinna funkcjonować w 2019 roku. Miłość do jej fanów i muzyki kształtuje każdy jej kolejny ruch. Moimi ulubionymi chwilami z nią są te, gdy inspiruje mnie swoją odpornością, miłością i troską o drugiego człowieka. Jestem szczęśliwcem, mogąc nazwać ją swoim przyjacielem.”

“Teraz jest największym artystą na świecie i wcale mnie to nie dziwi. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jej kolejne posunięcie.”

Sprawdź pełną listę najbardziej wpływowych ludzi na świecie w 2019 roku tutaj.