14 December, 2019
hh

Ariana Grande wybrała tytuł nowej płyty. ”Tworzenie to moja ostatnia deska ratunku”

Co może być lepszego niż nowy album ulubionego artysty? Dwa albumy! Zeszłej nocy Ariana Grande po raz kolejny weszła w interakcje z fanami, zdradzając kilka szczegółów dotyczących nowej płyty, nad którą pieczołowicie pracuje od ostatnich tygodni.

Po wielkim sukcesie ostatniego albumu, piosenkarka nie zwolniła tempa i rozpoczęła prace nad jego następca. W rozmowie z fanami, wyjawiła, że wybrała już jego tytuł i choć wciąż jest zakochana w Sweetener, jest bardzo podekscytowana nowym projektem.

Praca nad nową muzyką pomaga jej uporać się z trudnymi sytuacjami życiowymi, jakich doświadczyła w ostatnim czasie. W odpowiedzi na stwierdzenie jednej z fanek: ”jak to możliwe, że w kilka miesięcy stworzyła nowy album”, wyznała, że dzięki temu udało jej się przetrwać ostatnie tygodnie i pozwala jej to szybciej wrócić do zdrowia.

”[tworzenie muzyki] nie jest pracą, jeśli to kochasz. jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, mając możliwość tworzenia i rekonwalescencji w taki sposób. tak szczerze to moja ostatnia deska ratunku. dziękuję WAM za słuchanie i umożliwianie mi, aby to mogło być moim życiem” – napisała.

Jednym z utworów, jakie znajdą się na nowym projekcie gwiazdy, jest kompozycja Needy, której jakiś czas temu fragment umieściła na Instagramie.