10 July, 2020
hh


Ariana Grande wystąpi na Grammy 2016?

Od kilku dni fani Ariana Grande żyją plotkami związanymi z jej ewentualnym uczestnictwem w trakcie tegorocznej gali Grammy Awards, która odbędzie się 15 lutego w Microsoft Theater. Pomimo braku nominacji, według doniesień gwiazda ma pojawić się na uroczystej gali.

Napięcie podsycił również magazyn Complex, który otwarcie poinformował, że w trakcie tegorocznej ceremonii na scenie wystąpi Nicki Minaj i Ariana Grande. Internet zawrzał, a fani piosenkarek zaczęli snuć domysły o wspólnym występie z piosenką “Get On Your Knees”, który według pogłosek ma być kolejnym singlem z ostatniego albumu raperki “The Pinkprint”. Druga teoria głosi, że tego wieczora Grande zaprezentuje najnowszy singiel “Be Alright” będący według niepotwierdzonych plotek kolaboracją z autorką hitu “Anaconda” – hasztag “We Want Be Alright” (pl. Chcemy “Be Alright”) w tym czasie pojawił się w światowych trendach na Twtterze.

Rzadko zdarza się, że w trakcie jednej z najważniejszych uroczystości muzycznych na świecie artyści prezentują nowe kompozycje, lecz nie jest to niemożliwe. Jedną z wokalistek, która tego dokonała była Katy Perry występująca z piosenką “Part Of Me”.

W ubiegłym roku jednym z niespodziewanych performerów była Madonna, która zaprezentowała amerykańskiej publiczności singiel “Living For Live”. W tym roku będzie to Nicki Minaj i Ariana Grande? Organizatorzy wciąż publikują kolejnych artystów występujących w trakcie gali, do których grona dołączyła m.in. Demi Lovato. Prosimy jednak o podejście do tego z dużą rezerwą.