15 November, 2019
hh

Ariana Grande zapowiada ogłoszenie dat światowej trasy koncertowej Sweetener World Tour

Niespodzianki nadchodzą! Ariana Grande przerwała milczenie i ogłosiła, że wkrótce opublikuje daty jej nadchodzącej światowej trasy koncertowej i wyda projekty, nad którymi pracuje od jakiegoś czasu.

Za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że postara się tak szybko jak to możliwe opublikować daty amerykańskiej części Sweetener World Tour, wydać serial dokumentalny związany z wydarzeniami z zeszłego roku i trasą Dangerous Woman Tour oraz nakręcić teledysk do jej najnowszego singla breathin.

”God is a woman” i ”breathin” są w 20-stce najczęściej granych piosenek w radiu! Dziekuję Wam bardzo. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie to nad czym jeszcze pracuję. Spróbuję ogłosić amerykańskie daty Sweetener Tour, wydać dokument i nakręcić teledysk do ”breathin” (zapomniałam o tym, mam nadzieję, że jest jeszcze na to czas) tak szybko, jak to możliwe. Kocham Was i dziękuję! Widziałam fragment specjalnego programu BBC nagranego w Londynie dla Was i mam nadzieję, że Wam się spodoba. Przepraszam, jeśli robiłam wrażenie jakby mnie nic z tych rzeczy nie interesowało” – napisała.

W interakcji z fanami Grande potwierdziła, że po opublikowaniu dat amerykańskiej części trasy ogłosi daty dla pozostałych kontynentów, a w tym dla Europy.