Ariana i Beyoncé stworzyły wspólnie piosenkę na ”Sweetener”? ”To będzie jedna z waszych ulubionych”


 

M   31 Lipiec 2018   Inne


Ariana i Beyoncé stworzyły wspólnie piosenkę na ”Sweetener”? ”To będzie jedna z waszych ulubionych”Ariana i piosenkarka Beyoncé spotkały się wbrew pozorom wielokrotnie m.in. podczas prywatnego koncertu Grande, który amerykanka oglądała ze strefy vipowskiej, czy przedpremierowym odsłuchu albumu ówczesnego jej partnera, Big Seana, gdzie wraz z mężem, Jay-Z, gościła Knowles. Według ostatnich plotek, panie stworzyły wspólnie utwór.. W pewnym sensie tak!

Powiązane
Ariana wzięła udział w challenge’u ELLE i zaśpiewała fragment ”R.E.M”

Po opublikowaniu specjalnego wideo przez magazyn ELLE z challengem Song Association, w którym wokalistka zaśpiewała fragment utworu ”R.E.M” z nadchodzącego albumu Sweetener, fani natychmiast połączyli ten fragment z niewydaną piosenką ”Wake Up” Beyoncé napisaną i wyprodukowaną przez Pharrella Williamsa, który współtworzy najnowszy album Grande.

Jak się okazuje, w utworze wokalistki wykorzystano kilkusekundowy hook z ”Wake Up” (konkretny, rytmiczny fragment utworu muzycznego; fraza lub fragment tekstu, która najbardziej przyciąga uwagę słuchacza. Na hook może się składać harmonia wokalna lub instrumentalna), co zdradziła w rozmowie z fanami na Twitterze.

Odsłuchaj fragment poniżej!

POPULARNE ✪

Głosuj na Arianę w najważniejszych kategoriach na MTV Video Music Awards 2018

Magazyn Billboard nazwał ”Break Free” jednym z najlepszych teledysków XXI wieku

”W pewnym sensie tak. To całkiem nowa piosenka, ale hook był taki marzycielski, że musiał znaleźć swój dom. Wydaje mi się, że to będzie jeden z waszych ulubionych kawałków” – napisała w odpowiedzi na to, czy ”R.E.M” ma zaczerpnięty fragment z ”Wake Up”.

Mamy nadzieję, że kiedyś nadejdzie czas na realną współpracę pań. Tylko sobie wyobraźcie te potężne głosy razem w harmonii!

Więcej informacji:

Ariana Grande wyda kilkuodcinkowy dokument związany z trasą Dangerous Woman Tour

Na planie ”God Is A Woman”. Zobacz, jak powstawał teledysk do nowego singla Ariany Grande