14 December, 2019
hh

Ariana odpowiada na oskarżenia o rozstaniu z Maciem Millerem: ”Nikt nie powinien żyć w toksycznym związku”

W kilka dni po pojawieniu się informacji o rozstaniu Ariany Grande z Maciem Millerem doszło do wypadku, przez który raper trafił do aresztu. Mężczyzna jadąc po pijaku ze znajomymi uderzył w drzewo, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Według opinii niektórych odpowiedzialność za to ponosi Grande.

Fani rapera zaczęli oskarżać piosenkarkę o to, że doprowadziła go do takiego stanu. ”To, że Mac Miller rozwalił swoje auto i został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu po tym, jak Ariana rozstała się z nim dla innego faceta, a jeszcze wcześniej napisał o niej 10 piosenek na swój album i nazwał boskością kobiety, jest najbardziej przygnębiającą rzeczą jaka się wydarzyła w Hollywood” – napisał jeden z nich.

Grande postanowiła w końcu odpowiedzieć na te zarzuty w długiej wiadomości na Twitterze. ”Jak absurdalnym jest to, że umniejszyłeś poczucie wartości kobiety mówiąc, że ktoś powinien tkwić w toksycznym związku, ponieważ on napisał o nim album, co nie jest prawdą (tylko Cinderella jest o mnie)” – napisała. ”Nie jestem niańką, ani matką i żadna kobieta nie powinna czuć, że musi nią być”.

”Troszczyłam się o niego, wspierałam w tym, by był trzeźwy i modliłam przez lata, aby zachowywał umiar (i zawsze będę), ale obwinianie kobiety o to, że facet nie może wziać się w garść jest bardzo poważnym problemem. Nie napisałam, jakie to było dla mnie straszne, gdy doszło do tego wypadku, ale było straszne” – kontynuuje. ”Będę się za niego modliła, aby zrozumiał to wszystko, tak jak każda kobieta w tej sytuacji by zrobiła”.

Po odpowiedzi skruszony meżczyzna szczerze przeprosił piosenkarkę, przyznając, że nie wie nic o ich związku. ”Dziekuję za wysłuchanie, bardzo doceniam twoje przeprosiny. Przesyłam ci miłość” – odpowiedziała Grande.

Według doniesień tabloidów, wokalistka jest w bliższych relacjach z aktorem programu SNL Pete’m Davidsonem, lecz do tej pory informacja ta nie została w żaden sposób przez nią potwierdzona.