27 May, 2020
hh

Ariana odpowiada producentowi Grammy: ”Nie kłam. Mam nadzieję, że show jest taki, jaki chciałeś”

Producent gali rozdania nagród Grammy, Ken Ehrlich, udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat występu Ariany Grande.

W wywiadzie dla AP Ehrlich powiedział, że Akademia Grammy chciała, aby Ariana wystąpiła na scenie i dyskutowali na ten temat od przeszło miesiąca.

Powiązane: Producenci gali Grammy nie chcieli, aby Ariana wystąpiła z ”7 rings”

”Kiedy doszliśmy w końcu do porozumienia, w którym myśleliśmy, że coś mogłoby z tego wyjść, poczuła, ze to dla niej za późno na stworzenie czegoś” – powiedział. ”Jest świetną artystką. Bardzo bym chciał mieć ją na gali.”

Piosenkarka odpowiedziała na Twitterze w kilku wpisach na słowa producenta:

trzymałam język za zębami, ale ty opowiadasz kłamstwa na mój temat. mogę przygotować występ w ciągu nocy i dobrze to wiesz, Ken. zdecydowałam, że się nie pojawię na gali, kiedy moja kreatywność i eksperesja siebie zostały przez ciebie stłumione. mam nadzieję, że show jest taki, jaki dokładnie chciałeś, aby był.

zaproponowałam 3 różne piosenki. tu chodzi o współpracę. o czucie się wspieranym, o sztukę i szczerości. nie politykę, robienie przysług i graniu w gry. to jest gra.. przykro mi, ale tym nie jest dla mnie muzyka.

mam nadzieję, że to pomoże wszystkim zrozumieć moją decyzję. wciąż jestem wdzięczna za wyróżnienie w tym roku.