15 August, 2020
hh


Ariana przemyciła okładkę albumu ”Sweetener” w klipie ”No Tears”: sprawdź nowe detale i tracklistę

Już tradycją stało się, że popołudnia Ariana Grande spędza z fanami rozmawiając na Twitterze, oczywiście, jeśli nie kręci nowych teledysków, a zdażyła już nagrać kolejne dwa! Piosenkarka zdradziła kolejne deatale dotyczące nowego album i jego okładki.

Powiązane
”God Is A Woman” nadchodzi? Ariana kręci nowy teledysk z reżyserem klipu ”No Tears”

Jak się okazuje, okładkę Sweetener mieliśmy okazję zobaczyć blisko dwa miesiące temu.. Grande przemyciła jej szkic do teledysku No Tears Left To Cry. Zdjęcie do okładki powstawało podczas sesji zdjęciowej do singla i kręcenia Vertical Video. W rozmowie wokalistka przyznała, że to jej ulubiona okładka i jest bardzo prosta. (Zdjęcie umieszczone poniżej, obok szkicu, nie jest okładką albumu, to screen z Vertical Video, który jest zbliżony do okładki).

Oprócz ujawnienia swojego sprytnego planu, Grande zdradziła kilka kolejnych detali dotyczących tracklisty krążka – znajdziemy na nim bowiem remiks/cover utworu Goodnight And Go Imogen Heap z kilkoma nowymi partiami. ”To dla mnie najlepszy utwór wszech czasów z repertuaru kobiety, która inspiruje mnie na każdym kroku. Dołożyłam do niego odrobinę od siebie, co było bardzo trudne. Mam nadzieję, że pokochacie tę piosenkę, tak jak ja”.

Innym poruszonym tematem był 7 track na krążku, Successful. Utwór to nic innego jak girls power – opowiada o kobietach, które czują się świetnie odnosząc własne sukcesy i swiętują razem z innymi kobietami ich dokonania.

Sprawdź (prawie) pełną tracklistę albumu poniżej. Numery przy tytułach odpowiadają kolejności piosenek na płycie:

SWEETENER

1. Raindrops
3. The Light Is Coming ft. Nicki Minaj
4. R.E.M.
7. Successfu
8. Everytime
10. No Tears Left To Cry
13. Goodnight And Go (remix/cover)
15. Get Well Soon (najdłuższa piosenka)
• God Is a Woman
• Blazed ft. Pharrell
• Sweetener
• Borderline ft. Missy Elliott
• Breathing
• Better Off
• ?
• ?