7 August, 2020
hh


Ariana rozstała się ze swoim partnerem?

Większość fanów Ariany Grande widząc taki tytuł roześmiałaby się na głos, ponieważ jeszcze do niedawna na łamach magazynu Billboard wokalistka twierdziła, że jest zakochana i w szczęśliwym związku. Po ubiegłej nocy jej status nie jest jednak tak pewny.

Wszystko zaczęło się od opublikowanego przez nią zdjęcia na Instagramie, na którym w pełni zaprezentowała swoją nową fryzurę (zobacz zdjęcie). Po udostępnieniu pliku Grande zamieściła kilka nowych tweetów poruszając temat bycia wolną i szczęśliwą. “Życie jest dzikie i zmiany są cholernie fantastyczne”, czytamy w pierwszych wpisach. “Zmiany. Poczucie wolności. Szczęście. Bomba [..] “Nie mówię tylko o grzywce, ale tak, grzywka”, dodała lekko ironicznie w kolejnym tweecie. “Kto powiedział, że tzreba mieć we wszystkim rację. Kocham Was za waszą miłość, opiekę i mienie mojego najlepszego interesu w sercu”.

Kilka chwil później na Twitterze w światowych trendach pojawiła się fraza “Ariana and Ricky” i “#weloveyou”, co było wynikiem zaniepokojenia fanów gwiazdy o jej stan w związku z domysłami o rozstaniu z obecnym partnerem Ricky’m. Po serii wpisów 23-latka polubiła kilka tweetów fanów kierowanych w jej stronę, a w międzyczasie dodała nową fotografię na Snapchacie, na której zamieściła smutną emotkę (zobacz zdjęcie). “Niezależnie od tego przez co przechodzisz, jestem zawsze po twojej stronie. Wszyscy jesteśmy. Kocham cię na zawsze”, czytamy w jednym z nich.

Czy domysły fanów są trafne? Piosenkarka nie potwierdziła otwarcie rozstania, lecz również mu nie zaprzeczyła. Na ostateczny wynik sytuacji fani gwiazdy będą musieli jeszcze trochę poczekać.