Ariana stworzyła 300 piosenek na album ”Sweetener” i napisała list miłosny do jej narzeczonego


 

M   30 Lipiec 2018   Muzyka


Ariana stworzyła 300 piosenek na album ”Sweetener” i napisała list miłosny do jej narzeczonegoDo premiery albumu Sweetener pozostały niespełna trzy tygodnie i choć wydaje nam się, że wiemy już o nim wszystko, okazuje się jednak, że nie do końca! Piosenkarka w ostatniej chwili zmieniła tytuł jednego z utworów i zdradziła kolejny, nieznany do tej pory szczegół związany z pracami nad albumem.

W wywiadzie dla australijskiego radia Nova Grande zdradziła, że na album stworzyła około trzystu piosenek i ma 2-3 inne jego wersje. ”W ostatecznej fazie tworzenia albumu miałam około 300 piosenek.. Siedzą i czekają na dom” – powiedziała.

POPULARNE ✪

Głosuj na Arianę w najważniejszych kategoriach na MTV Video Music Awards 2018

”God Is A Woman” zadebiutowało na Billboard Hot 100 i pobiło osobisty rekord Ariany Grande

Jedną z tych trzystu piosenek jest utwór Pete, którego Grande zmieniła tytuł na ”Pete Davidson”. W rozmowie z fanami piosenkarka wyjawiła, że piosenka ta jest miłosnym listem dedykowanym jej narzeczonemu, dlatego zdecydowała się na zmianę jej nazwy na pełne nazwisko.

”Podoba mi się, jak to wygląda. Kocham, jak się nazywa i kocham go. Muzyka trwa wiecznie. Przeżyje każdy tatuaż i wspomnienie, więc chciałam, aby moja miłość do niego i to, jak się czuję było tego częścią” – napisała.

Premiera albumu ”Sweetener” nastąpi już w przyszłym miesiącu, 17 sierpnia. Zamów płytę w przedsprzedaży przechodząc tutaj.