Ariana udostępnia nowy materiał! | Ariana Grande Polska


 

M   8 Grudzień 2015   Inne


Ariana udostępnia nowy materiał!Pomimo faktu, że Ariana Grande odwołała wszystkie grudniowe występy związane ze świąteczną trasą “Jingle Ball”, w której uczestniczyła w ubiegłych latach i anulowała koncerty w Japonii, to nie przestała ciężko pracować. Wokalistka wróciła do studia, by zając się szlifowaniem swojego nadchodzącego krążka Moonlight.

Za pośrednictwem swojego konta w aplikacji Snapchat piosenkarka udostępniła wczorajszej nocy (7 grudnia) kilkusekundowe fragmenty dwóch nowych utworów, które dopracowywała w swoim domowym studiu. Oprócz plików audio, młoda gwiazda udostępniła również kilka filmików. Na jednym z nich artystka zamieściła emotikonę płatka śniegu ze skierowanym w jego stronę wzrokiem sugerując, by zwrócić szczególną uwagę na okres zimowo-świąteczny. Czyżby własnie wtedy planowała wydać swój nadchodzący album, udostępnić jego pre-order bądź wydać nowy singiel? W jednym z udostępnionych fragmentów wyraźnie słyszymy świąteczny akcent.

Kilka chwil później piosenkarka była dostępna już na swoim Twitterze, gdzie dodała kilka ciekawych wpisów odnoszących się do mediów udostępnionych na Snapchacie. “W pierwszym dniu Bożego Narodzenia, kiedy dałeś mi to wszystko, całuśny chłopcze.” – czytamy w pierwszym z pozostawionych wpisów. “Jesteś moją prawdziwą miłością [..] Spójrz na te wszystkie rzeczy, które dała mi moja prawdziwa miłość.. moja prawdziwa miłość” – dośpiewała wers utworu w dalszej części. Wszystkie media sprawdzisz poniżej.

W sieci ukazały się również dwa tytuły nowych utworów, które zostały oficjalnie zarejestrowane pod nazwiskiem Grande. Plotka głosi, że kompozycje “Nobody Does It Better” i “Saturday Night” skomponowane przez Macklin J, miały pojawić się na debiutanckim albumie młodej gwiazdy pop, Yours Truly, lecz ostatecznie zostały odrzucone. Dlaczego zostały zarejestrowane dopiero teraz? Pogłoski wskazują no to, że utwory znajdą się na trzecim albumie artystki.

CVpgehUXAAAcOQX