14 December, 2019
hh

Ariana w programie Dancing with the Stars

Wczorajszego wieczora (23 listopada) stacja ABC wyemitowała finałowy odcinek 21 edycji programu Danicng with the Stars (polskiego odpowiednika programu “Taniec z gwiazdami”). Gościem specjalnym finału, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, była Ariana Grande, Meghan Trainor i Who Is Fancy, którzy zjawili się w studiu by wykonać najnowszy singiel młodego wokalisty, Boys Like You, którego oficjalna premiera nastąpiła 22 listopada. Przejdź tutaj aby odsłuchać utworu.

Po zakończonym show blond część tria, Meghan, podziękowała pozostałej dwójce wokalistów za świetny występ nie żałując im ciepłych słów: “Jestem z ciebie dumna Ariana, że pomimo gorączki, pozostałaś spokojna, silna i zniszczyłaś [w pozytywnym znaczeniu] ten występ. Jesteś moim bohaterem!”, zakomunikowała w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze.

Tego dnia piosenkarka postawiła na prosty outfit, dobierając do krótkiego przylegającego do ciała topu klasyczne czarne dzwony. Aby obejrzeć zdjęcia w najlepszej jakości wybierz jeden z obrazków poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.