Ariana wycięła zespół Migos z ”Be Alright”. Do sieci wyciekła odrzucona wersja piosenki


 

M   31 Maj 2018   Muzyka


Ariana wycięła zespół Migos z ”Be Alright”. Do sieci wyciekła odrzucona wersja piosenkiUtwór Be Alright był jednym z pierwszych, których fragmenty opublikowała Ariana pracując nad jej trzecim albumem, Dangerous Woman. Fani od razu pokochali ten utwór i nalegali, aby został oficjalnym singlem. I choć tak się nie stało, wciąż jest jednym z ulubieńców na płycie.

Jak się okazuje, przy tworzeniu piosenki przymierzano się do umieszczenia w niej wersu popularnego amerykańskiego zespołu Migos, składającego się z trzech raperów. Wersja ta ostatecznie jednak została odrzucona. Czyżby wpływ na to miała homofobiczna i uprzedzona postawa zespołu względem społeczności LGBT, która jest tak bliska piosenkarce?

Tego najpewniej się nie dowiemy i pozostaje nam jedynie snucie domysłów, dlaczego ta wersja nie została wybrana. Dowiemy się natomiast jak brzmi ich kolaboracja, ponieważ do sieci wyciekła pełna wersja demo piosenki z udziałem grupy. Odsłuchajcie utwór w odtwarzaczu poniżej i dajcie nam znać w komentarzu, którą wersję wolicie!