Ariana wystąpi na Rock In Rio!


 

M   10 Luty 2016   Inne


Ariana wystąpi na Rock In Rio!W okresie przedwakacyjnym na całym świecie rozpoczynają się coroczne festiwale muzyczne, na których występują bardziej lub mniej znani artyści prezentując przeróżne gatunki muzyczne. Jednym z największych festiwali muzycznych na świecie jest bez wątpienia Rock In Rio, który gromadzi co roku kilkaset tysięcy fanów muzyki z całego świata.

Organizatorzy przedsięwzięcia oficjalnie udostępnili gwiazdy, które w trakcie trwania portugalskiego festiwalu wystąpią na jego scenie. Jak się okazuje jedną z nich będzie Ariana Grande! Wokalistka zaśpiewa przed 300,000 tysięczną publicznością wśród takich legend jak m.in. Queen czy Bruce Springsteen. W 2001 roku w festiwalu uczestniczyło ponad 1,230,00 ludzi!

Koncert piosenkarki odbędzie się 29 maja w Rock City w Lizbonie. W tym samym dniu swój elektroniczny popis da również DJ Avicii. “Olá Lisboa! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć was 29 maja na Rock in Rio w Lizbonie!” – poinformowała podekscytowana piosenkarka za pośrednictwem swojego Twittera.