Ariana zapowiada premierę teledysku do ”The Light” 20 czerwca, kolejną piosenkę w lipcu i nowy merch


 

M   18 Czerwiec 2018   Muzyka


Ariana zapowiada premierę teledysku do ”The Light” 20 czerwca, kolejną piosenkę w lipcu i nowy merchKolejna rozmowa z fanami i kolejna tea! Ariana po dniu spędzonym na urządzaniu jej nowego apartamentu w Nowym Jorku wraz z jej narzeczonym, po raz kolejny spędziła kilka godzin z fanami na Twitterze, zdradzając nowe detale dotyczące albumu Sweetener i przyszłych premier.

Już za kilka dni, 20 czerwca, nastąpi premiera nowego utworu Grande nagranego w duecie z Nicki Minaj oraz rozpocznie się przedsprzedaż albumu ”Sweetener”. Wraz z premierą piosenki wydany zostanie do niej również teledysk, którego reżyserią zajął się Dave Meyers odpowiedzialny za klip do No Tears Left To Cry.

Zanim jednak dojdzie do premiery, Grande zaplanowała już jaką niespodziankę przygotuje na 20 lipca. Artystka zdradziła, że tego dnia wyda kolejny utwór, a w międzyczasie opublikuje kilka fragmentów nowej muzyki.

Niebawem, oprócz nowych piosenek i perfum, dostepny będzie również nowiutki merch. Piosenkarka zasugerowała, że jego częścią będą koszulki z ikonicznym memem ”And what about it?”. Musimy to mieć!

Pozostając przy temacie nowego albumu Grande, dowiedzieliśmy się, że nie mamy po co szukać na nim ballad, ponieważ poza jedną, ”Better Off”, ich tam nie znajdziemy, poznaliśmy tytuł ostatniego nieznanego do tej pory utworu z płyty, który nosi nazwę Pete, a także zamysł odwróconej okładki, który obrazuje jak ”odwrócone do góry nogami” było jej życie.

Sprawdź pełną tracklistę albumu poniżej oraz fragment jego okładki. Numery przy piosenkach odpowiadają ich kolejności na płycie.

SWEETENER — Tracklista

1. Raindrops
3. The Light Is Coming ft. Nicki Minaj
4. R.E.M.
7. Successful
8. Everytime
10. No Tears Left To Cry
13. Goodnight and Go (Cover)
15. Get Well Soon
• Blazed ft. Pharrell
• God Is a Woman
• Borderline ft. Missy Elliott
• Breathing
• Sweetener
• Better Off
• Pete (Interlude)