Ariana zorganizowała dla fanów piżamowe przyjęcie w Los Angeles z okazji wydania albumu ”Sweetener”


 

M   8 Sierpień 2018   Inne


Ariana zorganizowała dla fanów piżamowe przyjęcie w Los Angeles z okazji wydania albumu ”Sweetener”Zeszłej nocy w Los Angeles Ariana wraz z dziennikarzem programu Zach Sang Show zorganizowała przyjęcie piżamowe dla fanów, których wybrano losowo, aby świętować zbliżające się wydanie albumu Sweetener.

W intymnym spotkaniu udział wzięło około 20 fanów mieszkających w okręgu Los Angeles. Wszystkim, którzy samodzielnie nie mogli dotrzeć na miejsce spotkania piosenkarka osobiście oferowała pomoc i wysłała auta z szoferami oraz opłaciła przeloty i hotel.

Grande obdarowała wszystkich przybyłych ubraniami ze swojego merchu i częstowała przygotowanym poczęstunkiem, spędzając wspólnie dobre kilka godzin do póznej nocy. ”To była najlepsza noc. Dziękuję Wam za tak intymne i szczególne doświadczenie. To był zaszczyt poznać Was wszystkich. Kocham i doceniam Was” – napisała po zakończeniu spotkania.

Jak zdradziła na Twitterze, całe przyjęcie było nagrywane i ujrzy światło dzienne niebawem. Sprawdź zdjęcia i nagrania wideo ze spotkania poniżej!

Śledź wszystkie nowości o Arianie Grande w naszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze i Instagramie.