Biskup przeprasza Arianę Grande za niewłaściwe dotykanie jej na scenie i żartowanie z niej


 

M   1 Wrzesień 2018   Inne


Biskup przeprasza Arianę Grande za niewłaściwe dotykanie jej na scenie i żartowanie z niejBiskup, który odprawiał nabożeństwo na pogrzebie Arethy Franklin w zeszły piątek, przeprosił Arianę Grande za to, jak dotykał ją na scenie i żartował na temat jej nazwiska.

Powiązane
Ariany Grande wystąpiła na pogrzebie Arethy Franklin oddając jej hołd

Biskup Charles H. Ellis III prowadził pogrzeb Arethy Franklin i niezręcznie przywitał Grande na scenie po tym, jak wykonała utwór “(You Make Me Feel Like) A Natural Woman“. Zdjęcia i nagrania wideo pokazują, jak Eliss złapał piosenkarkę wysoko nad jej talią palcami naciskając na klatkę piersiową.

Kaznodzieja przeprosił za ten incydent w wywiadzie dla The Associated Press na cmentarzu w trakcie pogrzebu, gdzie pochowano Franklin.

“Nigdy nie miałbym zamiaru dotykać piersi kobiety… Nie wiem, objąłem ją ramieniem” – powiedział. “Może przekroczyłem granicę, być może byłem zbyt przyjazny, ale przepraszam za to. Ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, to wprowadzać zamieszanie w takim dniu.”

POPULARNE ✪

Album ”Sweetener” z największym żeńskim debiutem na świecie w 2018 roku

”Ariana Grande jest jedyną nadzieją muzyki popowej w tym roku”. Krytycy o albumie ”Sweetener”

Wiele ludzi opublikowało zdjęcia z tej chwili wyrażając swoje zniesmaczenie i oznaczając je tagiem #RespectAriana, który w niespełna kilka chwil wszedł do światowych trendów.

Eliss przeprosił także Grande, jej fanów i społeczność latynoską za to, że żartował sobie z tego, że zauważając jej imię w programie uroczystości myślał, że to coś nowego do jedzenia od Taco Bell.

“Szczerze przepraszam Arianę, jej fanów i całą społeczność latynoską” – powiedział. “Gdy robisz program przez 9 godzin chcesz, żeby był ożywiony i wstawiasz żarty tu i tam.”

Sztab Ariany Grande nie odpowiedział jeszcze na wiadomość serwisu z prośbą o komentarz.