Pomimo, że do ataku terrorystycznego w Manchesterze na koncercie Ariany Grande doszło blisko dwa tygodnie temu, jest to wciąż jeden z najczęściej poruszanych tematów w mediach. Camila Cabello, która darzy się z Grande olbrzymią sympatią, udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się o całym zdarzeniu i przyjaźni z nią.

„Znam się z Arianą. Rozmawiałam z nią po całym zdarzeniu, że bardzo mi przykro”, powiedziała. „Była wstrząśnięta. [Po takim wydarzeniu] nawet nie wiesz co masz powiedzieć.”

„Rozmawialiśmy w aucie o koncercie charytatywnym. To straszne, że ludzie muszą się czasami zbierać razem z takiego powodu, jestem z niej [Ariany] bardzo dumna”, przyznała.

W dalszej części wywiadu dziennikarz zapytał wokalistkę o wsparcie dla młodych artystów ze strony znanych wokalistów, którzy od dłuższego czasu funkcjonują w przemyśle muzycznym. „Jest mnóstwo kibicujących ludzi. Ariana jest jedną z osób, która zawsze mnie wspierała od samego początku. Kiedy wyszła moja pierwsza piosenka zadzwoniła do mnie na FaceTime z gratulacjami”.