7 August, 2020
hh


E! News: “Ariana i Ricky rozstali się”

Kilka dni temu informowaliśmy o rzekomym rozstaniu Ariany Grande z jej partnerem. Magazyn E! potwierdził narastające plotki. “To Ariana zerwała”, czytamy w artykule opublikowanym na łamach strony internetowej magazynu, którego treść sprawdzisz poniżej.

E! News może oficjalnie potwierdzić, że Ariana Grande i jej chłopak, Ricky Alvarez, rozstali się po roku związku. “To ona z nim zerwała. Nie oszukał jej, nic z tych rzeczy. Doszli do wniosku, że to nie to i ciężko im, żeby ten związek dalej funkcjonował, wciąż są przyjaciółmi”, zdradza nam nasze źródło. “Ona jest szczęśliwa będąc samą i chce troszkę wykorzystać ten czas.”

Piosenkarka i tancerz zostali po raz pierwszy zauważeni w bliskich relacjach, gdy wyciekło słynne nagranie ze skandalu “lizania pączków”. Nieco ponad miesiąc później inna osoba z otoczenia gwiazdy przyznała nam, że Grande była “szczęśliwsza” niż kiedykolwiek. “Ariana i Ricky są ze sobą blisko i są oficjalnie parą. Oni starają się trzymać ten związek tak prywatnie, jak tylko potrafią. Ricky naprawdę się o nią troszczy.”

Wygląda na to, że Grande po rozstaniu próbuje wykorzystać czas najlepiej jak tylko umie spędzając go w towarzystwie swoich przyjaciół, a nawet zmieniając fryzurę.