Frankie o więzi z Arianą i jej stosunku do praw gejów


 

M   15 Grudzień 2016   Inne


Frankie o więzi z Arianą i jej stosunku do praw gejówAriana Grande bardzo często podkreśla, że prawa gejów, lesbijek i osób transseksualnych są dla niej bardzo ważne. W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez brata piosenkarki, Frankiego Grande, dla magazynu Attitude, chłopak po raz kolejny wspomniał o swojej więzi z siostrą i o tym jak wielkie znaczenie dla niej ma równe traktowanie każdego człowieka.

Jak byś opisał swoją więź z Arianą?

Ona jest moim najlepszym przyjacielem i prawdopodobnie osobą z której jestem najbardziej dumny na tej planecie. Jestem z niej bardzo dumny, ponieważ jest kimś kto w młodym wieku wiedział co chce robić – kimś kto do tego doszedł i udało mu się to do takiego stopnia o jakim ktokolwiek z nas może pomarzyć. Zrobiła to sama; ona nie jest produktem ani żadną maszyną.

Jakie to uczucie, kiedy zobaczyłeś, że wspierała cię na Snapchacie zbierając dla ciebie poparcie w CBB?

To było niezwykłe. Kocham to, że tak bardzo mnie wspiera i ja robię to samo w stosunku do niej. Jesteśmy bardzo wspierającą się rodziną. To pierwszorzędna rzecz w rodzinie Grande.

Dlaczego twoim zdaniem prawa homoseksualistów są dla niej tak ważne?

Ponieważ ma brata geja. Pomiędzy nami jest różnica 10-u lat i gdy podszedłem do niej, kiedy miała 11 lat, mówiąc, że jestem gejem, zareagowała: “Świetnie, kiedy mogę poznać twojego chłopaka?”. Wychowywała się w rodzinie w której bycie homoseksualistą nie było tylko tolerowane ale i celebrowane. Fakt, że niektórzy ludzie w rodzinie odrzucają innych, dlatego, że są homoseksualistami lub wmawiają im, że są gorsi, jest tragedią. Ariana i ja mamy wrażenie, że naszą odpowiedzialnością jest edukowanie i uświadamianie takim ludziom, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Każdy z nas zasługuje na to, aby być traktowanym tak samo, bez względu na naszą płeć, rasę czy orientację seksualną.