15 August, 2020
hh


”God Is A Woman” nadchodzi? Ariana kręci nowy teledysk z reżyserem klipu ”No Tears Left To Cry”

Choć zaledwie kilka tygodni temu Ariana spędziła dobre kilkadziesiąt godzin na planie zdjęciowym z Nicki Minaj, kręcąc teledysk do piosenki The Lights Is Coming, piosenkarka ostatnie dni również spędziła na planie.

Za pośrednictwem relacji na Instagramie, Grande podzieliła się nagraniami z pierwszego i drugiego dnia planu zdjęciowego, na którym dostrzec możemy reżysera jej ostatniego klipu, No Tears Left To Cry, Dave Meyers. ”Niesamowite rzeczy nadchodzą niebawem” – czytamy z kolei w poście opublikowanym przez jej makijażystkę.

W rozmowie z fanami na Twitterze piosenkarka potwierdziła, że kręci teledysk do nowej piosenki. ”Nie mogę się doczekać, aż to wszystko zobaczycie i usłyszycie! Krzyczę!” – napisała oraz polubiła wpis z pytaniem od jednego fanów, czy kręci teledysk do piosenki God Is A Woman.

Jakiś czas temu tekściarz Grande, Savan Kotecha, również polubił komentarz o treści mówiącej, że drugim oficjalnym singlem z albumu Sweetener jest właśnie ten utwór.

Czyżby ”The Lights Is Coming” podzieliło los utworu ”Let Me Love You” z albumu Dangerous Woman, który pomimo uzyskania teledysku nie był oficjalnym singlem, a jedynie piosenką promocyjną? Przekonamy się już niebawem!