Hit lata nadchodzi! Ariana stworzyła nową piosenkę z twórcami hitu “7 rings” i chce ją wydać


 

M   11 Maj 2019   Muzyka


Hit lata nadchodzi! Ariana stworzyła nową piosenkę z twórcami hitu “7 rings” i chce ją wydaćAriana Grande nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa odnośnie nowości muzycznych z jej obozu w tym roku i chce zaserwować nam letni bop.

Piosenkarka spotkała się wczoraj w studiu nagraniowym ze swoimi przyjaciółmi, z którymi współtworzyła takie hity jak “7 rings” czy “thank u, next” (Tommy Brown, Michael Foster, Charles Anderson). Jak się okazuje, spotkanie było na tyle owocne, że niebawem możemy spodziewać się letniego przeboju.

W relacji na Instagramie, Grande zdradziła, że jest podekscytowana piosenką jaką wspólnie stworzyli i zapytała menadżera, czy mogliby ją wydać tego lata. Na odpowiedź Scootera Brauna nie trzeba było czekać — udostępnił relację piosenkarki.

“Zawsze mówię, że zrobię sobie przerwę i nie będę tworzyć nowych piosenek, ale potem przypominam sobie, że właśnie to przynosi mojemu sercu i duszy tyle radości i koło zatacza krąg. Jestem taka szczęśliwa. Nie mam planów co do muzyki (cóż, nie na nowy album), ale zawsze ją tworzę i dziękuję za to Bogu. To mój sposób na życie.”

Artystka zapowiedziała również, że nie może się doczekać aż świat dowie się, nad jakim projektem współpracowała z Savanem Kotechą i Ilyą Salmanzadem, twórcami takich utworów jak “God is a woman” czy “break up with your girlfriend, i’m bored”. Podczas sesji Q&A na trasie, Grande zapowiedziała, że wkrótce możemy spodziewać się nowych współprac i soundtracku do filmu z jej udziałem.