”Into You” uzyskało certyfikat RIAA pokrywając się potrójną platyną w Stanach Zjednoczonych


 

M   17 Listopad 2017   Muzyka / Osiągnięcia


”Into You” uzyskało certyfikat RIAA pokrywając się potrójną platyną w Stanach ZjednoczonychDrugi singiel z albumu Dangerous Woman Ariany Grande, Into You, uzyskał certyfikat RIAA pokrywając się potrójną platyną w USA.

Utwór rozszedł się oficjalnie na terenie kraju w nakładzie ponad 3 milionów kopii ze streamingiem. To 10 singiel piosenkarki, który pokrył się przynajmniej jednokrotną platyną w tym kraju i trzeci z albumu Dangerous Woman pokrywający się potrójną platyną, dołączając do singla Side To Side z Nicki Minaj i tytułowego Dangerous Woman.

Into You to również drugi multiplatynowy solowy przebój (pokrywający się conajmniej potrójną platyną) w Stanach Zjednoczonych Ariany Grande i 8 w jej karierze.

Oprócz sukcesu w USA, utwór podbił również serca fanów na całym świecie. Singiel poradził sobie dobrze w Brazylii pokrywając tam potrójną platyną czy m.in. Australii, Szwecji i Polsce uzyskując certyfikat dwukrotnej platyny. Certyfikat jednokrotnej platyny uzyskał natomiast w takich krajach jak UK, Niemcy czy Kanada.