23 kwietnia, Ariana Grande udostępniła pierwszą część wideo zza kulis kręcenia jej teledysku do singla ”No Tears Left To Cry”, który został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa

Dowiadujemy się z niej dogłębnie, w jaki sposób go nakręcono i jaka koncepcja kryje się za tym wszystkim. Materiał zza kulis zostanie wydany w dwóch częściach – pierwsza z nich została wyreżyserowana przez Alfredo Floresa.

#NoTearsLeftToCry?

Post udostępniony przez Ariana Grande Polska (@grandepolska)

Meyers skomentował to, co teledysk chciał uzyskać:

”Koncepcja, którą chcieliśmy przedstawić, była dezorientacja, z którą mierzymy się przez całe życie i pogoń w szukaniu gruntu pod nogami. W pewnym sensie flirtujemy z tym, czego potrzebujemy, aby ponownie stąpać twardo po ziemi.”

W 5 minutowym klipie zza kulis, fani widzą jak Grande chodzi po suficie i ścianach we wstępie “No Tears Left To Cry”. Meyers, reżyser teledysku, przytoczył tu Freda Astaire, jako odniesienie do tańca na suficie.

Grande wisi i kręci się również na obrotowych schodach w mieście przyszłości. Klip zza kulis pokazuje, że miasto zostało dodane w postprodukcji, a piosenkarka była w uprzęży przed green screenem. Podczas drugiego ujęcia tej sceny, jedna ze szpilek Grande spadła, ale załoga szybko ją odzyskała i show trwało dalej.

Zobacz zdjęcia i wideo poniżej!