Kulisy ”No Tears Left To Cry”: zobacz, jak powstawał teledysk do nowego singla Ariany Grande


 

M   24 Kwiecień 2018   Inne / Video


Kulisy ”No Tears Left To Cry”: zobacz, jak powstawał teledysk do nowego singla Ariany Grande23 kwietnia, Ariana Grande udostępniła pierwszą część wideo zza kulis kręcenia jej teledysku do singla ”No Tears Left To Cry”, który został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa

Dowiadujemy się z niej dogłębnie, w jaki sposób go nakręcono i jaka koncepcja kryje się za tym wszystkim. Materiał zza kulis zostanie wydany w dwóch częściach – pierwsza z nich została wyreżyserowana przez Alfredo Floresa.

#NoTearsLeftToCry?

Post udostępniony przez Ariana Grande Polska (@grandepolska)

Meyers skomentował to, co teledysk chciał uzyskać:

”Koncepcja, którą chcieliśmy przedstawić, była dezorientacja, z którą mierzymy się przez całe życie i pogoń w szukaniu gruntu pod nogami. W pewnym sensie flirtujemy z tym, czego potrzebujemy, aby ponownie stąpać twardo po ziemi.”

W 5 minutowym klipie zza kulis, fani widzą jak Grande chodzi po suficie i ścianach we wstępie “No Tears Left To Cry”. Meyers, reżyser teledysku, przytoczył tu Freda Astaire, jako odniesienie do tańca na suficie.

Grande wisi i kręci się również na obrotowych schodach w mieście przyszłości. Klip zza kulis pokazuje, że miasto zostało dodane w postprodukcji, a piosenkarka była w uprzęży przed green screenem. Podczas drugiego ujęcia tej sceny, jedna ze szpilek Grande spadła, ale załoga szybko ją odzyskała i show trwało dalej.

Zobacz zdjęcia i wideo poniżej!