27 May, 2020
hh

LIVESTREAM: Ariana Grande na gali MTV Video Music Awards 2018. Gdzie oglądać?

Dzisiejszej nocy z poniedziałku 20 sierpnia na wtorek 21 sierpnia odbędzie się wielka gala MTV Video Music Awards, na której swoją obecnością zaszczyci nie kto inny, a sama Ariana Grande!

Zgodnie z zapowiedziami, wokalistka wykona na żywo swój najnowszy singiel God is a woman oraz powalczy o 5 statuetek, w tym główne nagrody Video Of The Year (”Teledysk Roku”) i Artist Of The Year (”Artysta Roku”).

”Ten występ będzie obłędny i ikoniczny.. Czymś, czego nikt nie zapomni” – skomentował występ Grande jej menadżer, Scooter Braun, dodając na Instagramie: ”Więcej niespodzianek w tym tygodniu. Oni nie mają pojęcia, co się wydarzy na VMAs.”

Według doniesień The Hollywood Reporter na scenie wraz z piosenkarką ⁠pojawi się 50 różnorodnych kobiet. Źródła serwisu opisują, że występ jest widowiskiem, dla którego ta gala została stworzona.

Gala rozdania nagród będzie transmitowana w telewizji na kanale MTV Polska o godz. 3:00 nad ranem, natomiast czerwony dywan rozpocznie się o godz. 1:30 na oficjalnym Twitterze gali.

Poniżej sprawdzisz streamy online:

CZERWONY DYWAN: STREAM
GALA: STREAMSTREAM1