”Narodziny ikony, które zostaną zapisane w książkach”. Krytycy o singlu ”God Is A Woman”


 

M   15 Lipiec 2018   Muzyka


”Narodziny ikony, które zostaną zapisane w książkach”. Krytycy o singlu ”God Is A Woman”Ariana Grande po kilku miesiącach od wydania singla No Tears Left To Cry, zaprezentowała drugi singiel zapowiadający jej nadchodzący album Sweetener, God Is A Woman.

Singiel nie tylko stał się natychmiast ulubieńcem fanów, wdrapując się pierwszego dnia na szczyty notowań serwisów cyfrowych, lecz również krytyków muzycznych.

Poniżej zebraliśmy fragmenty kilku recenzji prestiżowych magazynów:

FORBES

”Ariana Grande żąda, aby traktować ją poważnie.. Grande jest mistrzem dynamiki..wydając jedną z najlepszych popowych piosenek lata, jeśli nie roku.”

PAPER

”God Is A Woman” ośmiela się przedstawiać przyszłość, w której ideologia jest rzeczywistością. Jeśli ktokolwiek może zapoczątkować powszechne uznanie boskiej, kobiecej mocy, jest to Pani Grande”.

V MAGAZINE

”To p–przony brylant. Utwór jest wyzwalającą eksploracją trudnej i ciężkiej prawdy, którą w rzeczy samej, Bóg jest kobietą. Ariana ma moment bona fide; moment, który niewątpliwie zostanie zapisany w książkach, jako narodziny ikony”.

COMSOPOLITAN

”Ari dała nam największe błogosławieństwo: wspaniały, nie z tego świata teledysk.. ”God Is A Woman” jest najbogatszym w symbole zestawem wizualizacji, jakie Ari kiedykolwiek zaserwowała”.