9 August, 2020
hh


Nowe perfumy “MOONLIGHT” Ariany Grande już jesienią tego roku

Po wielkim sukcesie zeszłorocznego zapachu “Sweet Like Candy”, który otrzymał nagrodę i tytuł “Perfum Roku” na “Fragrance Foundation 2016”, Ariana Grande przygotowała dla swoich fanów kolejny zapach.

Nowe perfumy “MOONLIGHT” stworzone we współpracy z LUXE Brands trafią do sprzedaży na całym świecie już jesienią tego roku.

Inspiracją do stworzenia perfum było pokazanie osobowość Grande i jej głęboka więź z fanami, nuty zapachowe zostały starannie dobrane, aby zainspirować do bycia pozytywnym światłem dla otaczających nas ludzi i pewnym w byciu sobą.

“Jesteśmy zaszczyceni, aby ponownie współpracować z Arianą, która ma niesamowicie pozytywny wpływ na miliony ludzi na całym świecie. Niekwestionowany sukces portfolio jej perfum jest prawdziwym dowodem jej związku z klientami i personalnej ewolucji z aktorki i artystki do wielkiej gwiazdy i wzoru do naśladowania. Jestem pewna, że “MOONLIGHT” zostanie bardzo dobrze odebrane przez branżę i odniesie wysoką sprzedaż”, powiedziała Noreen Dodge, szef Biura Marketingu LUXE Brands.

Perfumy otwiera aromat lśniącej, czarnej porzeczki i soczystej śliwki, sercem zapachu jest puszysta pianka marshmallow i intrygująca świeża piwonia, bazą natomiast kremowy sandałowiec, czarny bursztyn i zmysłowa wanilia.

NUTY ZAPACHOWE

GŁOWY: bogata czarna porzeczka, soczysta śliwka
SERCA: pianka marshmallow, świeża piwonia
PODSTAWY: kremowy sandałowiec, czarny bursztyn, zmysłowa wanilia

Flakon zapachu jest oświetlony przez obróbkę holograficzną i ozdobiony puszystym pomponem w kolorze lawendowym. Do stworzenia opakowania perfum wykorzystane zostało jedno ze zdjęć z występów z piosenką “Moonlight” podczas koncertów “Dangerous Woman Tour”.

Zapach będzie dostępny w perfumeriach Douglas w całej Polsce w październiku.

Poniżej sprawdzisz jak prezentuje się flakon i opakowanie: